SAURAJZ 12% ( Fruit Sour )

štýl: Fruit Sour Ale ( * 2022 Černice & Čučoriedky )
EPM:
 12,0° I ABV: 5,0% I IBU: 5

Zloženie: jačmenný a pšeničný slad (1), upravený chmeľ, kvasinky, černice, čučoriedky 
Objem: 0,5L 

Opis: Ovocné pivo červenej farby s vyšším sýtením. Jeho chuť je osviežujúco kyslá, ovocná po čučoriedkach a černiciach

Zálohovanú plechovku môžete vrátiť v ktoromkoľvek zbernom obchode a bude vám vrátená suma 0,15€. Cena zálohy je už zarátaná vo výslednej cene. 

Položka bola vypredaná…
Vypredané
€3,30
Kategória: Ponuka piva Hellstork
Hmotnosť: 0.65 kg
Položka bola vypredaná…

Keby nám v roku 2015 niekto povedal, že príde doba kedy sa kyslé pivá budú robiť ako štandardná produkcia malých pivovarov, tak ho vysmejeme rovno, ako sme boli vysmiaty my, keď sme prišli na trh s prvým "sourom" na Slovensku (...asi aj Československu :) ). Zo začiatku vyrábané ako pivo s názvom Miami Weisse ( 8°EPM Sour Mash Berliner Weisse ), sme postupne do roku 2020 posilnili a vyladili. V roku 2021 prichádzame s fúziou dvoch samostatných pív do jedného ( *2021 Marakuja & Maliny ).

V roku 2022 sme sa rozhodli ísť rýdzo slovenskou cestou kyslých pív! Exotické ovocie je síce sexy, len je to už nuda a na Slovensku máme dostatočne veľa kvalitných a kreatívnych surovín na výrobu tohto typu pív. A keby len surovín, ale aj umelcov! Vítame v teame našu kamošku Denisku Kollárovú. Woalááá...tu je výsledok :) Na zdravie!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie