Vitajte na novej stránke Hellstork.sk

Vitajte priatelia, predstavujeme Vám novú webovú stránku nášho Remeselného pivovaru Hellstork. Všetko zlé je na niečo dobré a tak ako celý svet aj nás táto doba prinútila spomaliť tempo a povenovať sa veciam, ktoré sme tak dlho odkladali. Tento koncept sme mali nachystaný skoro dva roky. Konečne nadišiel jeho čas. Nosnou súčasťou novej stránky je e-shop, v ktorom si okrem piva môžete zakúpiť aj náš merchandise. Ďalej na stránke nájdete informácie o nás, našich pivách, našich aktivitách a o našom Hellstork Bare v Senici. Našou snahou bude vytvárať pre Vás, čo najlepší obsah a zapájať Vás do nášho sveta. Máme kopec skvelých nápadov a už teraz sa tešíme na ich realizáciu.

Túto stránku sme vyvíjali spoločne s firmou STGroup&Co.,s.r.o., ktorá prevádzkuje portál www.zivepivo.sk a sme radi, že v čase svetovej krízy máme možnosť sa takto spojiť a uľahčiť Vám, aj nám, proces objednávania piva Hellstork.


Naše pivo sa ku Vám dostane či už prostredníctvom Slovenskej Pošty, osobného odberu alebo počas piatkového hromadného rozvozu na vopred zadanej trase. Viac o možnosti piatkového rozvoz sa dozviete tu.


Samotnú webovú stránku budeme postupom času vylepšovať, dopĺňať nové funkcionality a obsah. O týchto novinkách Vás budeme určite informovať.


Peter

515 views0 comments
PIVOVAR

HELLSTORK  spol. s.r.o.

Turá Lúka 12B

917 03 Myjava

Kontaktná osoba: Peter Holčík 

Telefón: 0948 223 986

E-mail: info@hellstork.sk

HELLSTORK Bar

HELLSTORK BAR SENICA

Hviezdoslavova 2556/63
905 01 Senica


fb: @hellstorkbarsenica
insta: @hellstorkbar

© 2019 by HELLSTORK ... Produced by STGroup&Co.,s.r.o.