HELLSTORK DAYS & 10. VÝROČIE HELLSTORK BAR-U


Je to tu! Hellstork Days je späť aj s 10. výročím nášho podniku!!!


Náš podnik má prvých neuveriteľných 10 rokov za sebou. Keď sme podnik otvárali asi sme ani netušili kam sa naše životy posunú. Z hudobného klubu, s Kalteneckrom na výčape, sa po pol roku stal jeden z prvých nezávislých barov s remeselným pivom na Slovensku. V meste Senica, sme odviedli kus roboty a osvety okolo pivného sveta. Naučili sme ľudí piť typy pív, o ktorých ani netušili, že existujú. Pamätám si prvé pivá typu Weizenbier, IPA, American Ales, Belgian Ales...až po prvý Lambic. Ako ste s nami objavovali tento nádherný svet chutí, vôní a farieb. Pamätám, ako sme sa stretli s Danielom a rozprávali sa o pive a o pol roka sme varili prvé pivo Hellstork u Dežka v garáži. Pamätám si prvé ocenenie v roku 2011, ktoré nám dala Slovenská Pivovarnícka Akadémia ako najlepší "Tradičný hostinec/pivný bar a pub" na Slovensku. Pamätám si festival Senica Pije Pivo, Senická Fortňa, všetky Oktober Festy, degustácie a ochutnávky....prvý Brewdog na výčape.


Prešli sme si spolu 3 priestormi, vystriedalo sa u nás za barom a "na place" viac ako 30 ľudí. Vychovali sme výčapníkov, ktorí sa v gastronómií pohybujú doteraz a stretávame sa spolu minimálne v podnikoch, kam dodávame naše pivo. Ostatní nám buď pomáhajú, alebo nám rovnako fandia ako na začiatku. Náš bar dal priestor na vznik jedného z rešpektovaných a inovatívnych pivovarov na Slovensku - Remeselný pivovar Hellstork.


Stálo nás to veľa síl a energie...nocí, kedy sme nezažmúrili oka a rozmýšľali ako ďalej, keď nebolo ani na nájom. Nocí, kedy sme ich trávili spolu s vami do rána za barom a tešili sa z toho, akí fajn ľudia k nám chodia. Dali sme to všetko...spolu...a vďaka vám by sme tu už možno dávno neboli. Bola to šialená jazda....

Ďakujeme, vidíme sa 2.10-3.10.2020, kedy si spoločne pripijeme na ďalších 10 šialených rokov.

ORGANIZAČNE:

1/Na výčape bude 10 pív z našej produkcie, ktoré sa budú obmieňať po dopití každého sudu. Tešiť sa budete môcť na klasiky, ale aj úplne nové pivá! Limitované várky, várky uvarené iba pri príležitosti Hellstork Days, či čapovaný Wildstork!


2/Formou bufetových stolov si budete môcť dať slider burger a pastrami sendviče od Coolne ( iba sešn od 20:00-24.00 ). Samozrejme Daniel pre vás pripravuje tiež nejakú "zverinku" ! Taktiež klasiky ako rebrá, taliani a iné. Formou tapas a fingerfood budú k dispozícií rôzne kombinácie chutí.


3/Počas oboch dní vás prevedieme ochutnávkou naturálnych pív Wildstork, svetom spontánne kvasených a divokých pív.


Sleduj nás a postupne budeme pridávať na aké pivá a jedlá sa budete môcť tešiť. Všetko bude formou ALL YOU CAN DRINK & ALL YOU CAN EAT. Proste a jasne, piva a jedla si dáš koľko chceš!


LÍSTKY: Lístky slúžia samozrejme aj ako rezervácia vášho miesta na sedenie v podniku, ktorá je obmedzená na 30 ľudí a na jednotlivé "sešns"

PIATOK prvá sešn: 15:00 - 19:00 za 15€ ( bez Coolna Street Food )

druhá sesn: 20:00 - 24:00 za 20€

SOBOTA: prvá sešn: 15:00 - 19:00 za 15€ ( bez Coolna Street Food )

druhá sesn: 20:00 - 24:00 za 20€


Zakúpiť lístky si môžte od dnes 20:00 na našom eshope ( www.hellstork.sk ), alebo od zajtra na bare. Pokiaľ sa stane, že nejaké zostanú bude sa dať kúpiť lístok aj na mieste za 17€/22€

TIP: Cezpoľní si môžu rezervovať ubytovanie priamo v areálu ARLI Pasáže v Arli Hoteli za ozaj priaznivé ceny.

UPOZORNENIA: Bez zakúpenej vstupenky nebude možný vstup do podniku. Ani na jedno...ani na dve...ani len "šak sa postavím tuto vonku" . Dúfam, že to chápete, že organizačne sa tieto veci nedajú zvládať:)

263 views
PIVOVAR

HELLSTORK  spol. s.r.o.

Turá Lúka 12B

917 03 Myjava

Kontaktná osoba: Peter Holčík 

Telefón: 0948 223 986

E-mail: info@hellstork.sk

HELLSTORK Bar

HELLSTORK BAR SENICA

Hviezdoslavova 2556/63
905 01 Senica


fb: @hellstorkbarsenica
insta: @hellstorkbar

© 2019 by HELLSTORK ... Produced by STGroup&Co.,s.r.o.