COVID 19: ZMENY NA HELLSTORK DAYS 2020
Nové nariadenia vlády a RÚVZ skrz "čínskej chrípky" vstúpia do platnosti už 1.10.2020. Nie, že by ste tých nariadení a opatrení mali málo. Na nič nečakáme a keďže máme Hellstork Days a 10. Výročie nášho podniku o deň na to, máme záložný plán. Tak, aby sa Hellstork Days ( nenazývajme to podujatie, pretože to je niečo, čo tak nazvané byť nemôže...ale plné podniky večer byť môžu. Nikto to nechápe...ale je to tak ) mohol uskutočniť nastanú určite zmeny, ktoré nás síce mrzia, ale musia byť. Tí, ktorí ste sa chystali k nám, mali rezervácie a kúpené vstupenky si prečítajte pozorne kompletné zmeny ohľadom informácie ohľadom Hellstork Days.


"PODUJATIE" AKO TAKÉ SA RUŠÍ, ALE? MÁME OTVORENÉ A TENTO VÝNIMOČNÝ VÍKEND PREBEHNE...I KEĎ SO ZMENAMI"


PODNIK MUSÍ ZAVRIEŤ O 22:00

Toto je azda najzásadnejšia zmena ohľadom víkendu a na jej základe sa mení kompletne celý scénar Hellstork Days! Keďže by nám nevychádzali časovo jednotlivé "sešns", tak ich musíme zrušiť. Nakoľko veľa z vás je "cezpoľných, pracujete do neskorých hodín a podobne prišlo nám to logické vás nijak časovo neobmedzovať.

OTVÁRACIE HODINY

Náš podnik budeme otvárať už aj s ponukou jedál v piatok už od 15:00 do 22:00. V sobotu otvoríme už od 13:00 a otvorené bude do 22:00. Jedlo v sobotu začneme vydávať od 15:00. "Last Call", čiže posledné objednávky budú o každý deň 21:15, tak aby ste v kľude mohli dopiť svoje pivá a 22:00 musí byť podnik prázdny :(

ZAKÚPENÉ VSTUPENKY & REZERVÁCIE

Ďakujeme všetkým tým, ktorí nás podporili a vopred si zakúpili vstupenky na jednotlivé "sešny". Vaše vstupenky ( tým rozumieme rezervované miesta ) ostávajú aj naďalej v platnosti.


A/Pokiaľ vám nevyhovujú nové zmeny ohľadom nariadení a Hellstork Days nemôžte navštíviť z akýchkoľvek dôvodov ( alebo niekto z vašej partie ) napíšte nám na info@hellstork.sk, alebo volajte na +421 948 223 986 a vstupné vám samozrejme pošleme späť cez účet ( pri online objednávkach ) , alebo vrátime späť na bare ( pri platbe v hotovosti na bare ) a miesto uvoľníme pre ďalších hostí. Poprosíme Vás tak spraviť najneskôr do 24 hod. pred vašou pôvodnou rezerváciou, tak aby sme mohli uvoľnené miesta obsadiť.


B/Pokiaľ sa chcete zúčastniť Hellstork Days vaše rezervácie ostávajú v platnosti. Vzhľadom na otváracie hodiny poprosíme iba upresniť čas ( dátum ostáva pôvodný ) kedy prídete. Vstupné vám bude vrátené na mieste!


UPOZORNENIE! VŠETKY VAMI POTVRDENÉ REZERVÁCIE na presný dátum a čas akceptujeme. Rezervácie držíme max. 30 minút po uplynutí vami nadiktovaného času príchodu. Pokiaľ sa nedostavíte ( neoznámite to včas ako je vyššie uvedené ), prepadá vaše "vstupné" a strácate nárok na jeho vyplatenie. Následne na vaše miesto púšťame ďalších hostí.

HOSTIA MUSIA MAŤ RÚŠKA - INTERIÉR Hostia v interiéri podniku musia mať nasadené rúška, mimo času konzumácie nápojov a jedál. Toto nariadenie je síce platné od 9/2020, ale všetci vieme ako to bolo. Tentokrát vás poprosíme o striktné dodržiavanie tohto nariadenia.


HOSTIA MUSIA MAŤ RÚŠKA - EXTERÉR & FAJČIARI Nakoľko sa musí zachovať kapacita podniku, tak v exteriéri podniku neobsluhujeme. Obsluhujeme iba hostí, ktorí majú svoje miesto na sedenie v podniku. Bez výnimiek. Všetkých fajčiarov poprosíme o dodržiavanie dvojmetrových rozostupov. Tých, čo sa pôjdu "vyluftovať", majte rúško.

KAPACITA PODNIKU

Kapacita podniku ostáva aj naďalej nezmenená a tá je 30 hostí mimo personálu.

HYGIENA

Toalety budú čistené a dezinfikované každú hodinu, rovnako ako všetky plochy, s ktorými hostia spoločne prichádzajú do styku. Personál bude aj naďalej bez zmeny v rúškach. Za barom, rovnako ako v kuchyni budú platiť sprísnené hygienické opatrenia.

ZÁVEROM


Koncept "ALL YOU CAN DRINK & EAT" si teda necháme o rok. Všetky pripravované pivá a jedlá si budete môcť normálne zakúpiť v hotovosti, alebo kartou. Nakoľko chceme dodržať atmosféru tohto víkendu, tak ako ste boli nachystaní, všetky jedlá a pivá budú za zvýhodnené ceny!


Akokoľvek si aj my myslíme, že tieto nariadenia sú bez štipky logiky a súhlasíme s vašimi názormi, tak si treba uvedomiť jedno. Nakoľko máme okolo seba paneláky, veľmi "prajných susedov" a táto doba bonzovania naberá isté črty dávnemu režimu. Režimu, ktorý sme si mysleli, že ho dávno zhltla história. Buďte ohľaduplní nielen k nám a k podniku, ale v prvom rade k sebe, svojmu okoliu a zdraviu všetkých.


Vidíme sa na bare...


Peter & Katka & celý team Hellstork Bar


338 views
PIVOVAR

HELLSTORK  spol. s.r.o.

Turá Lúka 12B

917 03 Myjava

Kontaktná osoba: Peter Holčík 

Telefón: 0948 223 986

E-mail: info@hellstork.sk

HELLSTORK Bar

HELLSTORK BAR SENICA

Hviezdoslavova 2556/63
905 01 Senica


fb: @hellstorkbarsenica
insta: @hellstorkbar

© 2019 by HELLSTORK ... Produced by STGroup&Co.,s.r.o.