Bol to divoký rok!

 

Bol to divoký rok...na všetkých frontoch! Za nás však môžem povedať, že sa nám podarilo vďaka vám takmer nemožné! Počas pandémie Covid-19, ktorá na jar ochromila celý sektor gastronómie sme vypustili do sveta novú tvár našich divokých pív Wildstork. Od jesene 2019 sme intenzívne pracovali na "novom šate" spolu s grafikom Máriom Poórom, s ktorým mimo iného hrám aj v spoločnej kapele The Last Days of Jesus. Tá mňa osobne priviedla k remeselnému pivu. Kedysi sme dokonca spoločne uvarili kočovne, v pivovare Stupavar, pivo k výročiu kapely Undead Kings 12% v štýle American Pale Ale. Ale o tom inokedy...snáď keď bude niekto čítať tento blog :))) No...symbióza týchto všetkých okolností vyústila k rozšíreniu nápadu o nové grafiky aj o nové názvy. Názvy skladieb The Last Days of Jesus sedeli na naše pivá ako uliate!

 

Aby tohto tento rok vo Wildstork-u nebolo úplne málo, vymysleli sme si pre Vás poslednú vec!

 

ONLINE OCHUTNÁVKU!

 

Podmienky účasti sú obmedzené a úplne jednoduché. Na ochutnávku bude pozvaných 10 hostí ( ste vítaní s priateľmi, ženami/partnerkami, rodinkou...domácimi zvieratami...vašej fantázií sa medze nekladú :) )

- 5 z tých, ktorí si doteraz zakúpili náš Winter Drop Box cez náš eshop. Tých vyžrebujeme online na našom instagrame ešte pred Vianocami a vopred ich budeme kontaktovať pomocou zadaného emailu v objednávke.

 

- 5 z tých, ktorí si zakúpia balík Winter Drop Box do konca tohto týždňa v 100 pív, alebo na našom eshope. Tí nájdu v krabici pribalený aj pozývací "list" s inštrukciami

 

Ochutnávka prebehne o 20:00 prvý sviatok vianočný, tj. 25.12.2020. Preberieme vaše otázky ohľadom výroby Wildstork, ktoré vás zaujímajú. Prezradíme plány na rok 2021 ( že ich teda je hodne :) ) a spoločne zdegustujeme keď nie všetky, aspoň časť z vašich balíčkov. Na túto ochutnávku sa nebude dať kúpiť zvlášť lístok. Tým začneme aj jednu z nových vianočných tradícií WILDSTORK!

Každopádne...sezóna 2021 nech bude akákoľvek, je za dverami...my ich otvoríme už vo februári. Je sa na čo tešiť! No už toho bolo na dnes aj dosť, tiež to tak cítite? Ale ešte niečo treba... Na záver by sme sa chceli poďakovať opäť prírode na kopaniciach za inšpiráciu, čerstvé ovocie a kvasinky a baktérie. Ďalej za perfektnú spoluprácu Máriovi a kapele The Last Days of Jesus, Danielovi a Zuzane za preklad príspevkov na sociálne siete ( aby o nás aj svet vedel čosi :D ). A v neposlednom rade vám, fanúšikom divokých a nespútaných pív.

 
 

Na vaše zdravie priatelia!